ročník 2019

Startovní číslo příjmení jméno trať kategorie čas
Muži 10km 55+
12 Švácha Pavel 10 M55+ 01:01:23
Ženy 10km 55+
4 Bělková Iva 10 Z55+ 01:18:19
Muži 10km 40-54
7 Bína Jiří 10 M40+ 00:46:05
8 Koudelka Drahomír 10 M40+ 00:46:45
25 Kotouč Petr 10 M40+ 00:49:59
26 Sládeček Petr 10 M40+ 00:51:15
24 Matula Štěpán 10 M40+ 00:51:29
15 Prosecký Jan 10 M40+ 00:58:43
2 Drahozal Martin 10 M40+ 01:04:47
Žeby 10km 40-54
21 Máchová Veronika 10 Z40+ 00:57:56
14 Petrová Martina 10 Z40+ 01:01:46
20 Látová Pavla 10 Z40+ 01:15:57
23 Kalenská Zuzana 10 Z40+ 01:20:42
Muži 10km 15-39
22 Semenchukov Maxim 10 Mdo39 00:42:41
11 Švácha Petr 10 Mdo39 00:44:21
3 Urban Marek 10 Mdo39 00:48:56
17 Kocourek Tomáš 10 Mdo39 00:54:37
16 Gregoriades Tomas 10 Mdo39 00:55:25
6 Lipar Jiří 10 Mdo39 01:21:25
Žeby 10km 15-39
18 Malovcová Monika 10 Zdo39 00:52:23
9 Javůrková Štěpánka 10 Zdo39 00:59:10
19 Broulíková Pavla 10 Zdo39 01:03:36
1 Drahozalová Iva 10 Zdo39 01:12:55
Muži 5km 55+
118 Bečka Miloslav 5 M55+ 00:29:06
130 Navrátil Josef 5 M55+ 00:29:09
138 Havlín Antonín 5 M55+ 00:29:13
Muži 5km 40-54
123 Častvaj Daniel 5 M40+ 00:23:41
112 Pokorný Jan 5 M40+ 00:27:48
108 Havránek Miroslav 5 M40+ 00:28:04
109 Jiráček Václav 5 M40+ 00:28:36
137 Trejbal Oldřich 5 M40+ 00:32:24
128 Tanov Marcel 5 M40+ 00:35:28
131 Čada Ladislav 5 M40+ 00:36:02
141 Budský David 5 M40+ X
Ženy 5km 40-54
142 Kudrnová Olga 5 Z40+ 00:29:37
113 Pokorná Petra 5 Z40+ 00:31:35
104 Hromádková Anděla 5 Z40+ 00:33:28
127 Prosecká Marta 5 Z40+ 00:34:32
107 Polcarová Andrea 5 Z40+ 00:35:32
134 Kettnerová Martina 5 Z40+ 00:38:47
101 Haiselová Lenka 5 Z40+ 00:40:24
Muži 5km 15-39
125 Jerie Marek 5 Mdo39 00:21:34
116 Hybš Marek 5 Mdo39 00:23:23
139 Hanzal Prokop 5 Mdo39 00:25:04
126 Strejček Jiří 5 Mdo39 00:29:40
114 Šmejkal Jaroslav 5 Mdo39 00:29:50
119 Hmelár Martin 5 Mdo39 00:30:56
120 Michálek Marek 5 Mdo39 00:36:53
Muži 5km děti do 15
105 Bína Šimon 5 Ddo15 00:25:33
124 Silvey Olivia 5 Ddo15 00:26:26
110 Jiráčková Anna 5 Ddo15 00:32:21
136 Budský Šimon 5 Ddo15 00:32:53
117 Bínová Viktorie 5 Ddo15 00:33:12
111 Prosecká Magdalena 5 Ddo15 00:33:26
121 Drahozal Dominik 5 Ddo15 00:36:51
122 Drahozal Michal 5 Ddo15 00:37:28
115 Šmejkalová Bára 5 Ddo15 00:37:35
135 Červenková Michaela 5 Ddo15 00:38:47
132 Veselá Eliška 5 Ddo15 00:38:47
133 Budská Daniela 5 Ddo15 00:38:47
140 Sládeček Matěj 5 Ddo15 00:41:05
129 Kudrna Martin 5 Ddo15 00:43:29

 

Kontakt

Klub běžeckých nadšenců
Strančice
25163

+420602226122

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode