ročník 2016

startovní číslo Příjmení, jméno km kategorie čas
MUŽI 55+ 10km
2 Havlín Antonín 10 M55 0:53:38
14 NAVRÁTIL Josef 10 M55 0:54:16
1 Dunda Václav 10 M55 0:56:17
ŽENY 40+ 10km
3 Nováková Michaela 10 Z40 1:01:45
7 Pospíšilová Jiřina 10 Z40 1:05:25
13 Kalenská Zuzana 10 Z40 1:11:25
MUŽI 40+ 10km
12 Mayer Franz 10 M40 0:45:22
16 Bína Jiří 10 M40 0:45:51
18 Zubec Ondřej 10 M40 0:47:21
6 Ginzel Petr 10 M40 0:49:02
10 Ctibor Jiří 10 M40 0:50:09
9 Vavák Libor 10 M40 0:50:37
4 Havrda Jan 10 M40 0:53:32
15 Sova Jan 10 M40 0:59:06
ŽENY 15+ 10km
11 Javůrková Štěpánka 10 Z15 1:02:12
19 Králová Renata 10 Z15 1:09:05
20 Fraňková Ivona 10 Z15 1:09:05
MUŽI 15+ 10km
8 Zídek Jozef 10 M15 0:41:12
22 Urban Marek 10 M15 0:48:34
5 Havrda Maxim 10 M15 0:53:28
21 Klejna Martin 10 M15 1:01:38
17 Strejček Jiří 10 M15 1:04:46
ŽENY 40+ 5km
54 Trejbalová Ivana 5 Z40 0:29:30
50 Kudrnová Olga 5 Z40 0:29:57
61 Miňhová Zdenka 5 Z40 0:31:56
67 Haiselová Lenka 5 Z40 0:35:38
68 Látová Pavla 5 Z40 0:35:43
58 Mašková Vlasta 5 Z40 0:42:32
78 Hoftová Jana 5 Z40 0:45:08
70 Uhlířová Jarmila 5 Z40  
MUŽI 40+ 5km
52 Duchoň David 5 M40 0:21:48
60 Rada Petr 5 M40 0:23:35
77 Průša Tomáš 5 M40 0:24:30
72 Budský David 5 M40 0:26:11
51 TANOV Marcel 5 M40 0:27:10
80 Červenka Martin 5 M40 0:29:29
86 Hrdlička Martin 5 M40 0:29:46
53 TREJBAL Oldřich 5 M40 0:31:17
62 Miňha Miloslav 5 M40 0:32:02
65 Bína Jiří 5 M40 0:37:37
73 Gbelec Petr 5 M40 0:55:38
ŽENY 15+ 5km
59 Malovcová Monika 5 Z15 0:24:40
85 Janoudová Klára 5 Z15 0:29:46
83 Kudrnová Andrea 5 Z15 0:32:41
82 Kettnerová Martina 5 Z15  
MUŽI 15+ 5km
71 Fibrich Martin 5 M15 0:19:19
57 Gillet Arnaud 5 M15 0:24:36
76 Hofta Petr 5 M15 0:27:29
55 Mašek Tadeáš 5 M15 0:32:53
84 Budský Aleš 5 M15 0:33:31
63 Beneš Petr 5 M15 0:37:37
DĚTI do 15ti 5km
79 Hanzal Prokop 5 D 0:24:19
66 Bína Šimon 5 D 0:29:21
81 Budský Šimon 5 D 0:33:26
64 Benešová Anna 5 D 0:36:17
65 Beneš Adam 5 D 0:37:37
69 Uhlíř Jeroným 5 D 0:42:34
74 Gbelcová Julie 5 D 0:53:44
75 Gbelcová Štěpánka 5 D 0:55:38
56 Mašek Matyáš 5 D  
DĚTI do 15ti 2,5km
106 Budská Daniela 2,5 D 0:29:16
107 Červenková Míša 2,5 D 0:29:16
108 Hanzalová Pepinka 2,5 D 0:30:12
110 Červenka Martin 2,5 D 0:33:48
100 Šimková Treza 2,5 D 0:37:16
101 Hejlová Natálie 2,5 x 0:40:49
109 Kudrna Martin 2,5 D 0:42:36
102 Polcarová Andrea 2,5 x 0:54:25
103 Polcarová Sára 2,5 D 0:54:42
105 Polcarová Silvie 2,5 D 0:54:42

 

Kontakt

Klub běžeckých nadšenců
Strančice
25163

+420602226122

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode