ročník 2018

Startovní číslo Příjmení, jméno km kategorie čas
Muži 10 km 55+
11 Jindra David 10 M55 0:49:10
6 Jiří Puršl 10 M55 0:56:29
Ženy 10 km 55+
14 Karla Mališová 10 Z55 0:56:59
Muži 10 km 40-54
1 Radek Kuriš 10 M40 0:48:52
5 Libor Vavák 10 M40 0:52:24
22 Pavel Kolbaba 10 M40 0:54:36
8 Jan Lankaš 10 M40 1:09:05
Ženy 10 km 40-54
12 Eva Hildprandtová 10 Z40 1:01:38
3 Veronika Máchová 10 Z40 1:03:01
24 Eva Mrlíková 10 Z40 1:07:09
23 Kateřina Brejchová 10 Z40 1:14:20
2 Zuzana Kalenská 10 Z40 1:19:05
26 Martina Švarcová 10 Z40 1:22:29
Muži 10 km 15-39
16 Petr Švácha 10 M15 0:47:04
17 Ondřej Hnilica 10 M15 0:51:30
7 Marek Urban 10 M15 0:53:31
4 Kirill Koshkarev 10 M15 0:58:31
10 Miroslav Slanek 10 M15 0:59:01
Ženy 10 km 15-39
25 Monika Doležalová 10 Z15 0:50:11
9 Adéla Havlíčková 10 Z15 0:54:31
13 Simona Hildprandtová 10 Z15 0:58:20
15 Julia Vintoniv 10 Z15 1:02:37
27 Pavla Broulíková 10 Z15 1:14:20
Děti 10 km do 15
18 Roman Seniv 10 D 0:51:21
Muži 5 km 55+
82 Josef Navrátil 5 M55 0:29:05
90 Květoslav Všetička 5 M55 0:30:26
Ženy 5 km 55+
51 Věnceslava Pokorná 5 Z55 0:32:12
Muži 5 km 40-54
85 David Budský 5 M40 0:26:15
83 Hofta Petr 5 M40 0:26:58
62 Jan Pokorný 5 M40 0:29:57
67 Pavel Soukup 5 M40 0:30:08
126 Olda 5 M40 0:33:37
64 Zdeněk Havel 5 M40 0:36:40
127 Marek Michálek 5 M40 0:37:20
81 Martin Červenka 5 M40 0:40:11
59 Roman Pták 5 M40 0:42:51
Ženy 5 km 40-54
69 Martina Brandejsová 5 Z40 0:27:08
54 Olga Kudrnová 5 Z40 0:29:02
61 Petra Pokorná 5 Z40 0:33:51
56 Petra Ptáková 5 Z40 0:33:52
76 Oilsana Vintoniv 5 Z40 0:34:46
98 Pavla Látová 5 Z40 0:34:49
97 Andrea Polcarová 5 Z40 0:37:02
60 Pavlína NOVÁKOVÁ 5 Z40 0:37:32
72 Anděla Hromádková 5 Z40 0:37:50
79 Martina Ketnerová 5 Z40 0:40:11
71 Lenka Haiselová 5 Z40 0:41:10
70 Jarmila Uhlířová 5 Z40 0:41:22
65 Jana Havlová 5 Z40 0:44:49
124 Stepanka Svobodova 5 Z40 0:56:28
         
Muži 5 km 15-39
53 Štěpán Kuriš 5 M15 0:19:20
52 Jan Tůma 5 M15 0:21:48
74 Petr Hofta 5 M15 0:24:11
86 Ondřej Kovanda 5 M15 0:24:46
55 Tomáš Kocourek 5 M15 0:26:39
87 Lukáš Legner 5 M15 0:27:08
121 Jaroslav Šmejka 5 M15 0:31:12
91 Petr Beneš 5 M15 0:32:18
88
96
Michal Pick
Darek Filip
5
5
M15
M15
0:33:10
0:42:55
Ženy 5 km 15-39
73 Barbora Hoftová 5 Z15 0:26:54
75 Roksana Vintoniv 5 Z15 0:32:51
50 Lucka Trejbalová 5 Z15 0:35:29
89 Karolina Picková 5 Z15  
Děti 5 km do 15
94 Prokop Hanzal 5 D 0:24:15
58 Veronika Ptáková 5 D 0:30:02
63 Jan Havel 5 D 0:30:40
92 Adam Beneš 5 D 0:32:18
57 Vojtěch Pták 5 D 0:37:20
95 David FILIP 5 D 0:37:26
93 Anna Benešová 5 D 0:38:29
84 Matěj Sládeček 5 D 0:39:51
78 Daniela Budská 5 D 0:40:04
80 Míša Červenková 5 D 0:40:04
77 Natálie Hemmerová 5 D 0:42:50
66 Antonín Havel 5 D 0:44:49
125 Kryštof Svoboda 5 D 0:56:27
68 Filip Soukup 5 D  
99 Marek Šmejka 5 D  
122 Chýle Lukáš 5 D  
123 Veronika Chýleová 5 D  
Děti nesoutěžní trať      
102 Petr Petráček   D 0:33:34
100 Martin Kudrna   D 0:36:39
105 Matěj Mrlík   D 0:37:44
101 Šárka Pokorná   D 0:38:57
103 Klárka Brejchová   D 0:49:47
120 Bára Šmejkalová   D  
  Jan Dítě   D  
  Klárka Picková   D  
  Marek Šmejkal   D  

 

     
65 Jana Havlová 5 Z40 0:44:49

 

Kontakt

Klub běžeckých nadšenců
Strančice
25163

+420602226122

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode