ročník 2014

startovní číslo
Příjmení, jméno km kategorie čas
ŽENY 40+ 10 KM
1 Trejbalová Iva 10 Z40 1:03:46
6 Hulínská Renata 10 Z40 1:06:06
14 Havrdová Lucie 10 Z40 1:06:46
2 Kalenská Zuzana 10 Z40 1:12:20
20 Haiselová Lenka 10 Z40 1:23:39
MUŽI 40+ 10 KM
15 Pelant Michal 10 M40 0:45:31
22 Navrátil Josef 10 M40 0:50:14
5 Hulínský Roman 10 M40 0:50:45
9 Havlín Antonín 10 M40 0:52:01
7 Koptík Petr 10 M40 0:52:17
13 Havrda Jan 10 M40 0:54:40
16 Kotouč Petr 10 M40 0:57:32
3 Smatana Bronislav 10 M40 1:09:48
ŽENY 15-39 10 KM
10 Broulíková Pavla 10 Z15 1:09:49
MUŽI 15-39 10 KM
8 Bína Jiří 10 M15 0:45:39
12 Urban Marek 10 M15 0:46:59
4 Hulinsky Lukáš 10 M15 0:48:13
19 Sládeček Petr 10 M15 0:48:50
17 Santorcl Jan 10 M15 0:49:41
18 Muller Marek 10 M15 0:49:41
21 Bělohradský Roman 10 M15 1:00:51
11 Michálek Marek 10 M15 1:11:38
ŽENY 40+ 5 KM
51 Kudrnová Olga 5 Z40 0:30:15
79 Fischerová Monika 5 Z40 0:33:16
56 Mašková Vlasta 5 Z40 0:33:48
58 Broulíková Zuzana 5 Z40 0:39:05
73 Uhlířová Jarmila 5 Z40 0:39:41
54 Richterova Marcela 5 Z40 0:57:21
MUŽI 40+  5 KM
60 Průša Tomáš 5 M40 0:25:24
57 Tanov Marcel 5 M40 0:26:26
66 Hrdlička Martin 5 M40 0:26:35
59 Obranec Roman 5 M40 0:29:05
68 Gbelec Pter 5 M40 0:43:57
52 Šindelář Jiří 5 M40 0:45:51
ŽENY 15-39 5 KM
50 Trnková Michaela 5 Z15 0:27:55
61 Kudrnová Andrea 5 Z15 0:31:16
76 Loserová Kateřina 5 Z15 0:31:25
63 Petráčková Karolína 5 Z15 0:31:57
74 Dubová Lucie 5 Z15 0:40:47
MUŽI 15-39  5 KM
70 Hofta Jakub 5 M15 0:20:31
69 Hofta Petr 5 M15 0:25:20
75 Červenka Martin 5 M15 0:26:48
65 Budský David 5 M15 0:27:33
77 Loser Martin 5 M15 0:32:31
62 Roštínský Ondra 5 M15 0:39:25
64 Ryger Jan 5 M15 1:01:27
78 Krejcárek Vít 5 M15 1:01:27
DĚTI
53 Češka Jiří Pavel 5 D 0:27:23
80 Fischer Matyáš 5 D 0:32:13
67 Gbelcová Julie 5 D 0:43:57
71 Šindelářová Kamila 5 D 0:45:52
72 Šindelářová Nikola 5 D 0:47:59
55 Mašek Matyáš Xaver 5 D 0:57:21

 

Kontakt

Klub běžeckých nadšenců
Strančice
25163

+420602226122

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode